KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 12733021
nr 1273 3021
Dieter Kunz
(f. 1942), Sverige
Blyerts, "Åsögatan". Utställd på Liljevalchs konsthall 1974. Signerad, daterad -74, ca 49x69 cm
Dieter Kunz, svensk konstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 september 2019
kl 19:15:11
27/8 10:39:30
2/9 19:11:52